O nas

Od zawsze uwielbiałam torebki;) jest to moja słabość, dlatego jak stałam się mamą to jednym z moich ulubionych gadżetów dla dziecka...no dobra tak naprawdę co się będziemy oszukiwać - dla mamy;) były torby do wózków. W zasadzie nie były tylko nadal są:) Mam to szczęście, że niedawno w moim życiu pojawiła się druga córka i mogę kolekcjonować bezkarnie kolejne "diaper bagi" :)
Mam już sporą kolekcję toreb do wózków! :) Musiałam otworzyć sklep z torbami żeby mieć wymówkę przed mężem..kochanie przecież muszę przetestować torbę zanim zacznę ją sprzedawać:)
Żartuję.. tak naprawdę sklep z torbami do wózków otworzyłam dlatego, że już ponad 3 lata prowadzę sklep z gadżetami dla dzieci www.tublu.pl i mam tam spory wybór toreb, ale pojawiają się kolejne modele i chciałam im poświęcić nieco wiecej uwagi. Chciałam aby nasi klienci mieli naprawdę spory wybór i dużo informacji na temat poszczególnych modeli.

W sklepie torby-do-wózków znajdziecie przy każdej torbie dokładny opis, jej wymiary, cechy a także przy większości modeli są filmy prezentujące dany model torby - znajdziecie je w zakładce VIDEO.


Zapraszam serdecznie do oglądania i wybierania drogie Pani i Panowie (tak, tak Panowie, mamy także torby dla Was). Jeżeli macie problem z wyborem ukochanego modelu zadzwońcie do mnie - chętnie pomogę..mój numer 501442090.


Newsletter

Akceptujemy płatności

themes.pl